Konum Ankara 06140
0542 676 45 18 
info@ankarakepenkci.com

Ankara kepenk tamiri

Ankara'nın Öncü kepenk firması Ersan kepenk

Firmamız kepenk tamiri konusunda oldukça başarılı işler yapmaktadır. Teknolojiyi çok yakından takip ederek kepenk sistemlerimizi entegre ediyoruz. Ersan kepenk her zaman memnuniyet konusunda ilerlemeye hızlı bir şekilde devam etmektedir.


Mağaza ve dükkanların vazgeçilmez güvenlik ele
manlarından biri olan kepenkler, yeni nesil teknolojilerinde kullanılmasıyla birlikte daha konforlu bir kullanım deneyimi sunmaktadır. Başta otomatik kepenk türleri olmak üzere tüm Ankara kepenk tamiri hizmeti vermenin yanı sıra, kepenk montajı ve ürün ek parçalarının da satışını yapmaktayız.

Manuel kepenk tamiri

Ersan Kepenk sistemleri olarak, otomatik kepenkler için sağladığımız tamir ve bakım hizmetleri gibi manuel kepenk sistemleri için de sağlayarak sektörde varlığımızı müşteri memnuniyetine dayalı olarak sürdürmekteyiz.

Mevcut ürününüzün farklı nedenlerle vereceği arızalar için, firmamızdan orijinal malzemelerle hizmet alabilirsiniz. Aynı zamanda tamir edilse dahi kullanılması yeniden sorun olabilecek veya kullanılamaz durumlardaki otomatik ve manuel kepenk değişimlerini de, sektörde yılların vermiş olduğu tecrübe ve güvenilirlikle yapmaktayız.

Ankara kepenk tamiri ve satışında sektörün öncülerinden olan firmamız, ticari kaygılardan ziyade öncelikli olarak müşteri memnuniyetine önem vermektedir. Çünkü hangi sektör olursa olsun, zaten müşteri memnuniyeti sağlamak başarıyla doğrudan orantılı ve hatta başarının kendisidir.
Her zaman gelişmelere açık bir firma yapısına sahip olan Ankara kepenk firmaları arasındaki Ersan kepenk, yeni nesil tüm ürünleri bünyesine dahil ederek gelişimini sürdürmektedir.

Manuel Kepenk Tamiri İçin Nitelikli Çözümler
Manuel kepenk tamiri gerektiren durumlar, farklı şekillerde ortaya çıkabilmekte olsa da otomatik ürünlere göre daha az işleve sahip olduğu için arıza verecek aksamı da çok daha azdır. Ancak gürültü ve daha çok tam olarak kapanmama, takılma gibi sorunlarda manuel ürünlerde sıklıkla görülen sorunlardır. Yüksek sesle gürültü çıkaran ya da kapanmayan, daha geniş bir ifadeyle istediğiniz verimi alamadığınız ürünlerin tamiri için sizlere özel çözümler sunmaktayız.

Otomatik Kepenklerde Tamir Ücretleri Neye Göre Belirlenir?

Otomatik Kepenk Tamiri

Manuel ürünlerde ortalama ücretlerden bahsetmek daha mümkünken, otomatik kepenkler için aynı şeyi söylemek pek mümkün değildir. Bu tip ürünlerin çalışmasını sağlayan mekanizmanın motor ve farklı unsurlara bağlı olması nedeniyle, doğal olarak arıza verebilecek aksamı da daha fazladır.

Kepenkte görülen arızaya, kullanılacak ürüne ve kullanıldığı yerin nerede olduğuna kadar otomatik kepenk tamiri fiyatları farklılık gösterebilmektedir. Karşılaşacağınız sorun basit bir elektrik arızasından kaynaklanabileceği gibi, kepenk motorundan ya da kumandasından kaynaklı arızalarla da olabilmektedir.

Otomatik Ürünlerin Tamiri Sağlıklı mıdır?
Otomatik kepenk sistemleri tamiri sağlıklı olur mu? Sorusu, bu tip ürünleri kullanan ve arıza yaşayan müşterilerimiz tarafından sıklıkla sorulan sorulardan biridir. Çünkü bu ürünlerin tamiri yerine değiştirilmesinin daha sağlıklı olabileceği gibi bir yanlış algının, söz konusu olduğunu söyleyebiliriz.

Yapılacak tamirin sorunsuz olabilmesi ve ileri de sıkıntı çıkmaması, tamiri yapan firma ve ustasının işinin ehli olması önemlidir. Bu aslında sadece Ankara kepenk tamiri için değil, tüm sektörler için geçerli olan bir durumdur. Soruna odaklı çözümler sunulması ve sorunun kaliteli malzemeler ile giderilebilmesi, burada en fazla dikkat edilmesi gereken şeylerden biridir. Tamirden sonra ürün çalışmaya başlasa bile, özellikle motor arızası başta olmak üzere bazı arızalar daha fazla önem arz etmektedir.

Bakımı Dikkatle Takip Edilmeli ve Yapılmalıdır.
Otomatik kepenklerin bakımı, mutlaka dikkatli bir şekilde takip edilmeli ve yapılmalıdır. Bakımı yapılmayan bir ürün ne kadar kaliteli olursa olsun ya da tamiri yapılırsa yapılsın, sonrasında herhangi bir bakım olmadan yıllarca kullanılması sorunların daha sık görülmesine neden olacaktır. bu yüzden, bu ürünlerin en az yılda bir kez rutin bir bakıma tabi tutulması gerekir.

Profesyonel Hizmet Anlayışı
Ersan Kepenk olarak Ankara ve çevresindeki tüm işleriniz için profesyonel çözümler sunarak, sizlere en iyi hizmeti vermeye çalışıyoruz. Manuel ve otomatik ürün tamiratlarında güvenilir bir şekilde hizmet alacağınız firmamız, yüzlerce memnun müşteri referanslarıyla dikkat çekmektedir.
Yıllardır bu sektörde edindiğimiz deneyimle profesyonelliği bir arada sunarak, sizlerin her zaman daha iyi standartlarda hizmet almanızı sağlamaktadır. Sektöre yön veren yapısıyla standartların belirleyicisi konumunda olan Ersan kepenk, işinin tüm detaylarına ayrı bir önem göstererek piyasanın rekabetçi koşullarında kalitesinden ödün vermeden hizmetlerini sürdürmektedir.

Ankara ve çevresinde kaliteli hizmet beklentisinde olan müşterilerine ekonomik koşullarda çalışma yapan firmamızdan, beklentilerinizin üzerinde hizmet almanız mümkündür. Tamir işlerinde sadece işçilik kalitemizle değil, aynı zamanda parça kalitesiyle de en iyisini sunma çabasındayız.

Kepenk Bakımı Nasıl Yapılmalıdır?
Normal şartlarda bakımları rutin olarak yapılan kepenkler, kullanım bakımından oldukça uzun ömürlü ürünler arasında yer almaktadır. Özellikle otomatik kepenk bakımı, biraz daha hassasiyet ve profesyonelce yapılması gereken işlerden biridir. Manuel kepenk bakımları daha kolaylıkla yağlama ve basit temizlik şeklinde yapılırken, otomatik pakı çeşitlerinde daha teferruatlı bir şekilde yapılmalıdır.
Ancak bu bakımların temelinde, yağlama ve genel temizlik daha ön plandadır. Her ne kadar kullanıcının yapabileceği basit bakımlar olsa da, genel olarak daha detaylı yıllık basit bakım yapılması ürünün arızalanmaması için önemlidir.
Sizde kepenklerinin daha uzun ömürlü olması için bakımları ve arızaları için, bizimle iletişime geçebilirsiniz.

İletişim Bilgilerimiz

0542 676 45 18

Call Now ButtonHemen Ara