Konum Ankara 06140
0542 676 45 18 
info@ankarakepenkci.com

İş yeri güvenliğini kepenk sistemleri ile sağlayın

Ankara'nın Öncü kepenk firması Ersan kepenk

İş yerleriniz için güven sağlamanın en iyi yöntemlerinden birisi şüphesiz ki kepenk sistemleridir. İş yerine kaliteli bir görünüm sunmak ve maksimum güvenlik seviyesine çıkartmak için birçok kepenk çeşitleri mevcuttur. İş yeri sahibinin isteklerine göre şekillenmekte ve akıllı kepenk sistemlerinin monte edilmesi mümkün olmaktadır. İş yerleriniz için birçok kepenk türleri mevcuttur. Bunlar:

Otomatik kepenk ve manuel kepenk sistemleridir. Manuel kepenkler genellikle düşük bütçeli müşteriler tarafından tercih edilirler. Manuel sistemler güç uygulanarak hareket ederler.

Fakat kullanım kolaylığı olsun, rahat açılsın kapansın diyenler için de otomatik kepenk sistemleri önerilmektedir. Bu otomatik sistemler tek bir kumanda yardımı ile motordan güç alır ve hareket etmeye başlar. Akıllı kepenk sistemleri ile iş yerinizi açarken ve kapatırken oldukça kolaylık sunar. Özellikle 2021 yılında birçok işletme otomatik sistemleri tercih etmektedir.

Bu sistemler ile artık iş yerleriniz güvenli hale gelmektedir. Kullanıcıların merak ettiği başka bir konu ise, kepenk fiyatları ve bakım maliyetleridir. Öncelikle bakım maliyetlerinin oldukça uygun olduğunu söylememiz gerekir. Kepenk montaj fiyatları ise alanın ölçüsüne göre şekillenmektedir. Firmamızı arayarak adresinize gelmemiz için gerekli bilgileri verebilirsiniz. Ekiplerimiz kısa sürede adresinize gelir ve ölçü aldıktan sonra net bir fiyat vermektedir.

 

Phone icon
05426764518
WhatsApp icon
WhatsApp