Konum Ankara 06140
0542 676 45 18 
info@ankarakepenkci.com

Kepenk tamiri işlerinde kaliteli malzeme kullanımı

Ankara'nın Öncü kepenk firması Ersan kepenk

Siz değerli müşterilerimize söylemek istediklerimiz var. Geldiğimiz bu kış aylarında kepenk sistemleri soğuktan dolayı arıza çıkartabilmektedir.Özellikle kalitesiz parçalar çok çabuk bozulmakta ve sizlere de dolayısıyla masraf çıkartabilmektedir.Tamir işlerinde önceliğiniz kaliteli parçalardan taraf olsun.Kaliteli parça uzun ömür demektir.Firmamız siz müşterilerin işletmelerinde en kaliteli birinci sınıf sistemleri kullanmakta ve bu sayede kepenk sistemlerinin ömrü 10 yıla kadar çıkabilmektedir.

Çin malı motorlu sistemlerin maksimum ömrü 1 yıldır.Hemde kullanılan dış malzemesi de kalitesizdir.Çok çabuk çürüyebilmekte olan malzemeler dahi kullanılabilmektedir.Müşterilerimizin bütçesini sarsan bu sistemleri kullanmamanızı tavsiye ediyoruz.Tamir işlemi yaptırmadan önce kesinlikle çalışacağınız firmayı araştırmanızı ve hakkındaki yorumları okumanızı isteriz.

Ersan kepenk olarak sizlere her işimizde garanti veriyor ve kepenk tamiri işlerinde birinci sınıf kaliteli malzemeleri kullanıyoruz.Ersan kepenk yazarak hakkımızda yapılan yorumları kolaylıkla okuyabilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Phone icon
05426764518
WhatsApp icon
WhatsApp